| DanceIsMyLife a întrebat:

Ce pot sa-i spun unui baiat cu care n-am fost dar ne-am placut reciproc pe care l-am batut atat de tare la cap incat ne-am certat si nu mai vrea sa vb cu mine?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu poti decat sa iti ceri scuze si sa te schimbi, pentru binele tau...sa nu pari disperatahappy

2 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Lasa-l pe el sa decida, nu-l forta ca in asa fel nu faci altceva decat sa il indepartezi de tine. lasa-i timp de gandire, sa reflecteze asupra a ce s-a intamplat...asa cred ca e cel mai corect.

| antimulte a răspuns:

Ca iti pare rau, ca nu se va mai intampla etc, se mai intampla si din astea, dar intotdeauna e mai bine sa iti ceri scuze pentru ce ai facut, decat sa ceri voie sa faci ceva.