| darck1999 a întrebat:

Va-ti batut/certat vreodata cu un baiat pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| leyaa a răspuns:

Is fata si stiu ca suna ciudat sa zic eu asta dar sincer nu se merita. Is care au o satisfactie enorma cand stiu ca doi baieti sa cearta/bat pentru ele, dar sunt si fete la care nu le place sa stie ca doi prieteni is certati din cauza lor pentru ca alea au principii si isi dau seama ca exista lucruri mai importante decat orgoliul. Decat sa va certati voi doi mai bine o lasati pe ea sa aleaga cu cine vrea sa ramana iar celalalt se resemneaza cu ideea. Asta as zice eu happy bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi m-am certat cu nu ştiu ce fete pentru un băiat, se pune?

| AlexandraPrincess a răspuns:

Eu sunt Fata, asa ca nu laughing