| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti face ca sa te observe un baiat care e mai mare decat tine

5 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Depinde si ce varsta ai tu...Sa presupun ca esti adolescenta.trebuie sa ii zambesti frumos, sa te dai pe langa el, observa ce anume ii place lui, ce hobby are si intereseaza'te pe accea tema ca sa poti avea un subiect de discutie cu el.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Te duci si-i dai un pumn in fatza...sigur te observawinking

| DMV a răspuns:

Intra in vorba cu el si fi foarte "touchy". Gesticuleaza, du mana sus, si cand o lasi in jos o tii 2-3 secunde peste mana sau piciorul lui. Nu cu valente sexuale.

| urbanghost a răspuns:

Te arunci in fata lui pe strada, sigur te observa asa!laughing

| selesta a răspuns:

Te sfatuesc sa te comporti ca o matura si sa gindest ca o matura asta ii atrage cel mai tare iti spun din propria experienta