| JuliaR a întrebat:

Ce prajitura as putea sa pregatesc pentru o seara romantica in doi?batting eyelashes
iubitul meu prefera sa fac eu bunatatiile, doar ca de data asta nu stiu ce as putea sa aleg.
daca aveti cateva idei sau retete, va astept cu cel mai mare drag! mare, mare de tot!; x (fundintza; x)

Răspuns Câştigător
| Korrawi a răspuns:

Un tort cu frisca devil. Sau ciocolata, de care va place mai mult.

2 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Savarinele ajung la inima oricarui baiat big grin

| mona a răspuns:

Poti sa faci cremes, gasesti foile gata facute si crema o gasesti sub forma de praf, o amesteci cu mixeru 3 min si gata, cu aprox 10 lei faci un delicios de cremes[foi, lapte, prafu pentru crema]