| Nicol_2691 a întrebat:

Ce prefera un baiat la o fata?
Cum ar vrea el sa fie acea fata?

19 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Eu unul vreau o fata care sa fie mai nebuna, iubitoare dar sa nu cada repede in pat, si sa nu o vad ca moare dupa mine sau alte siroposenii. Vreau sa fie ea in stare sa ma dea cu adevarat pe spate, sa-mi dea viata peste cap blushing

| volum a răspuns:

Pentru mine poate fi oricum dar sa nu fie proastalaughing

| Azµre a răspuns:

Majoritatea sex... câțiva iubire, sinceritate și respect.

Răspuns utilizator avertizat
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Sa fie desteapta in primul rand, sa stie detoate, sa stie sa se distreze dar sa fie frumoasa dar devreme acasawinking

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Un singur lucru am sa iti zic : frumoasa

| MetalForever a răspuns:

Sa fie sincera, da nu foarte urata.Si sa nu fie timida.

| IonutRonaldo7 a răspuns:

| Kay1 a răspuns:

Eu vreau sa fie desteapta si sa aiba simtul umroului.

| AlinDark14 a răspuns:

Sunt mai multe topuri de baieti uni prefera ca fata sa arate bine sa aiba cu ce se mandri, Pe mine pe de alta parte cel mai mult la o fata ma atrage atitudinea, sufletul, bunatatea....nu conteaza mereu exterioru, vreau sa stiu ca ma iubeste.dar in ziua de azi gasesti rau asa ceva. sper ca team lamurit.

| iHate a răspuns:

Amuzanta, zambitoare, cuminte, si buna la inima

| Dan_3443 a răspuns:

Daca vrei sa stii cum vrea baiatul pe care il placi sa fii, intreaba-l pe el, nu pe TPU.

Aprob ca intrebare stupida!

| Anon2013 a răspuns:

Un baiat la o fata? Depinde : unii vor c*r, sani, sa fie suor de manipulatoh go on pentru sti tu ce, alti vor o persoana prietenoasa, zambitoare cu un suflet mare care te face sa te simti wow, iar alti vor doar partile exterioare.

| eumisu a răspuns:

Sa stie sa faca hand-job.

| SkiZZo666 a răspuns:

Pai fata ar trebui sa fie iubitoare, sufletista.....si sa faca cei place baiatului..acum depinde de baiat! funda?