| rhino a întrebat:

Ce preferati :o fata cumintica, simpatica glumeata sau o fata nu preacuminte frumoasa dar totusi dura in vorbire si gesturi

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

O fata cuminte si CU minte, frumoasa, glumeata daca e ``dura`` cand trebuie nu am nimic de obiectat, inseamna ca stie sa se apere iar in ziua de azi chiar trebuie sa stii.Nu intr-un mod vulgar, intr-un mod inteligent asa incat cel care te-a atacat sa nu mai aibe de comentat.

| rhino explică (pentru Demonull):

Sal adi tiam urmarit niste raspunsuri si ti-am dat si o funda imi place cum gandesti si chiar m-a ajutat raspunsul de ieri sa inteleg situatia respectiva.

| Demonull a răspuns (pentru rhino):

Inca lucrez la modul meu de a gandi, si mai am de invatat multe.

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un android care imi face curat in casa, mancare si lucreaza ca sa ma intretina iar eu stau bine ca printul in fotoliu.

| Demonull a răspuns (pentru mgtow):

Trist ca pentru tine o femeie inseamna doar un robot de bucatarie.ma intreb daca o sa gasesti, de fapt cred ca da.Va fi una din femeile sclave, batute de barbat.

| mgtow a răspuns (pentru Demonull):

Un robot se intretine ii mai strang un surub, mai dau cu pronto sa luceasca atat. Pacat ca nu exista pentru ca eu nu am nevoie de una care a facut numai prostii.

| Demonull a răspuns (pentru mgtow):

O femeie se poate modela daca stii cum, asa cum si un barbat poate fi modelat de o femeie inteligenta.Si nu ai nevoie de un robot, te asigur.Nici eu nu sunt adeptul unei femei cu un trecut ``bogat`` sa spunem, sau cum ai punctat tu care a facut numai prostii. Daca o sa cauti vei gasi ..candvalaughingdepinde si de caracterul tau, sper ca am inteles bine ce ai vrut tu sa spui.

| Xtadelo a răspuns (pentru Demonull):

De acord cu tine... trist straight face

| Demonull a răspuns (pentru Xtadelo):

Fiecare om are anumite principii, probabil el a ajuns sa creada ca exista numai fete relehappyNu trebuie chiar judecat.

| Xtadelo a răspuns (pentru Demonull):

Mda... viata nu e asa de darnica cu toti laughing Daca el nu a reusit sa cunoasca pana acum o fata cuminte... nu inseamna ca nu exista happy.

| mgtow a răspuns (pentru Demonull):

Eu stiu ca daca plec acum pe usa casei in exterior pot sa abordez si una din autobuz sau la hipermarket dar nu ma omor pentru ele pentru ca am un gand care ma scarbeste sa ma ating de ele la pat, Deaia aleg varianta singuratatii.

| mgtow a răspuns (pentru Xtadelo):

Va place sa barfiti de mine laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru mgtow):

Eee... NU! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru XestediferitdeY):

Da, eu sunt soferasul singuratic si ma stiu aproape toti din TPU in afara de aia care cred ca fac misto si nu ma cred.

| Monutza a răspuns:

O fata cumintica, simpatica glumeata.happy

| DanyelFSN1 a răspuns (pentru Monutza):

Cum esti tu?

| Monutza a răspuns (pentru DanyelFSN1):

Da.big grinbig grin

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Ambele

| milan9 a răspuns:

...o fata cuminţică, simpatică, glumeaţă, în esenţă deci, feminină dar cu principii şi demnitate morală... one for a lifetime love!

| TheDifference a răspuns:

First >big grin

| UnVis a răspuns:

O fata simpatica si glumeata

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Vad ca tuturor le plac fetele cumintirolling on the floorFrate..Genu asta de fete nu prea mai exista decat alea timide mai sunt asa..in general suntem dure majoritatea asa ca cele duresmug ca mineblushingDurathinking Duri sunt baietii. Fetele mai mult tupeiste.

| Demonull a răspuns (pentru Tbx_adda_1981):

Depinde cat tupeu foloseste respectiva.si ce fel de tupeu, daca e unul nesimtit nu o sa fie privita cu ochi buni decat de golanii..cocalarii de azi. Oare chiar asta isi doreste?

| Tbx_adda_1981 a răspuns (pentru Demonull):

raised eyebrowsIn ziua de azi e plin de golanilaughingCativa mai sunt baieti"cuminti"

| chazzZ a răspuns:

Evident una cuminte, simpatica. Nu trebuie sa fie prea glumeata, se poate intelege gresit sau sa nu-i iasa glumele, si atunci te face sa te simti prost.