| aforic a întrebat:

Ce pretexte folositi ca sa invitati o fata in oras?

11 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Hai in oras sa mancam niste cefe de porc... romantic, nu?!winking

Simplu. ii faci o invitatie la o pizza in oras sau la cinema! happy

O noapte faina!

Daniel.

| sorin a răspuns:

Daca plec Hai cu Mine. Unde Vrei?happy

| annda a răspuns:

Sunt fata dar incerc sa-ti spun cu ce texte vin baieti :
-"vreau sa te cunosc mai bine"
-"vreau sa vorbim despre ceva"
-"vreau sa te vad "
Cam astea sunt cele mai dese. Mai sunt si altele care pot proveni la discutii pe mes sau la telefon, fii si tu inventiv. big grin

| Puiutz a răspuns:

Mai`big grin. eu is fata. si iti zic sincer. nu trebuie la o fata sa-i bagi tot felul` de dumelaughing. stii cum fac unii`... fii sincer. si ii spui normalbig grin. ai vrea sa iesim la un suc? o pizza. ce va place. o sa vezi ca o sa vrea daca ii spui` asa.
Succes`smug

| just4fun_8801 a răspuns:

Maine o sa ne intrebi si cum o saruti, iar poimaine facem desene pe asfalt sa intelegi cum sta cu sexul?

Ce e asa greu sa scoti o fata in oras?

| lili_1880 a răspuns:

"hey, vii pe la mine sa punem de'o mamaliga?smug" laughing))

| icsulescu_9871 a răspuns:

Vi cu mine in oras? Ca sa ma conduci cu masina acasa ca o sa beau. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi placi enorm si vreau sa ies cu tine si nici macar tu nu-mi poti schimba hotarirea. Ce atitea pretexte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie numai sa ii spui ceva de genul "sambata am de gand sa merg la mall cu x si y. vrei sa vii cu mine?" ( la inceput daca nu o cunosti asa bine e bine sa inviti si 2 prieteni ca sa nu creda ca e un fel de intalnirewinking )

| AndreeaaDewww a răspuns:

Stiu ca o sa para ciudat dar sunt fata si daca vrei ca raspunsul ei sa fie sigur da trebuie sa o iei usor si sa o faci sa iti ia vorbele din gura.Gen:Sti ma gandem ca eu si cu tine sa mergem undeva impreuna, asta daca vrei si tu, nu te oblig, ce zici.Si inainte sa iesiti sa ii cumperi un buchet de crini albi. Te asigur ca nu va zice nu. Cel putin asa a fost la prima mea intalnire.

| todea a răspuns:

Poti provoca un incendiu la ea acasa, astfel va fi obligata sa iasa. Lasand gluma la o parte cred ca cel mai bun pretext este adevarulwinking