| minteuandedouaori a întrebat:

Fetelor care gama de prezervative va ofera mai multa placere de la durex? (ma refer sa fie asemanator ca si cand ai faceo fara)

11 răspunsuri:
| niponX a răspuns:

Dragă minteuandedouaori,

SUnt fel și fel de feluri de prezervative.
Dacă tu dorești să simți că nu îl ai, poți să încerci ULTRA THIN care sunt foarte subțiri sau REAL FEEL(ambalaj maro), care sunt noi pe piață și au un altfel de material.
Cele ELITE, sunt ok, deoarecesunt făcute dintr-un latex mai deosebit, mai fin.
Însă, mai poți încerca și celelalte pentru senzații diferite. Cele care le recomand di toată inima sunt cele TINGLING(pachet turquoise), cu menthol. Sunt geniale.
Ca și concluzie, ca și răspuns la apelul tău, ar fi ULTRA THIN.

Cu drag,
niponX

| rutanklan a răspuns:

Bah, tu esti obsedat. Mai fa-ti o laba.

| minteuandedouaori explică (pentru rutanklan):

Tu esti prost

| Ycu a răspuns (pentru rutanklan):

Intrebarea este perfect pertinenta, nu te baga aiurea in seama. Apreciaza faptul ca intreaba despre prezervative si nu despre faptul ca a lasat o fata insarcinata. Mediocrule.

| rutanklan a răspuns (pentru minteuandedouaori):

Poate, dar macar nu sunt un obsedat sexual in spatele calculatorului care intreaba de prezervative ca sa se bage si el in seama.

Pace.

| rutanklan a răspuns (pentru Ycu):

Tu esti certificat sa iti dai cu parerea cand o intrebare este pertinenta si cand nu. Apreciaza tu despre ce intreaba, ca probabil atat poate sa ti mearga capul sa apreciez, un prezervativ. Probabil ca aia ai in cap acum.

Mediocru, poate... dar macar nu sunt in locul tau.

| Ycu a răspuns (pentru rutanklan):

Omu` a intrebat ce prezervativ iti ofera cel mai intens senzatia pe care o ai si fara, si nu este obligatoriu sa stii, nu e vb de utilizarea prezervativului, mai citeste odata intrebarea, mediocrule.

| rutanklan a răspuns (pentru Ycu):

Esti o proasta

| Ycu a răspuns (pentru rutanklan):

Daca ai inceput cu jigniri de copil de 10-11 ani e clar, du-te invata sa folosesti punctul si virgula si mai vorbim, cap de tren. Cheers.
P.S: nu`s fata.

| rutanklan a răspuns (pentru Ycu):

Oricum esti o proasta

| Ycu a răspuns:

Cele mai bune prezervative de la durex care simti ca si cum ai face-o fara, sunt cele elite.