| BlueArrow a întrebat:

Ce probleme pot aparea daca ai o viata sexuala foarte activa?

8 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Nu exista nicio problema atat timp cat o faci cu aceeasi persoana.

| FlorinFindus a răspuns:

Te colorezi in rosu verde portocaliu maroiniu laughing

| JohnCena02 a răspuns:

Si dc ai pus intrebarea "ce probleme ai daca nu ai viata sexuala?"?straight facestraight face!?straight face

| Yhugato a răspuns:

La barbati nu exista probleme, daca o faci protejat, dar daca o faci de prea multe ori cu o femeie s-ar putea ca ea sa aiba probleme straight face nu stiuwinking

| LordCroft a răspuns:

La un moment dat ti se va rupe penisul.dar stai linistit ca iti va creste altul

| patriiiii89 a răspuns:

Nu e nici o problema, protejat.

| catalin02 a răspuns:

Poti avea foarte multi mostenitori happy

| Blondie1203 a răspuns:

Parerea mea este ca daca te protejezi nu exista nicio problema.