| anonim_4396 a întrebat:

Poţi avea probleme dacă nu ai o viaţă sexuală activă?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine susține că ai avea probleme dacă ești pasivă sexual?
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Cred ca iti cresc notele la scoala. ca ai timp mai mult sa inveti. cred am spus

| Mussette a răspuns (pentru DNSK):

Nu intotdeauna. Ca nu inveti ca robotul, mai ales daca gandu e plecat departe.winking

| DNSK a răspuns (pentru Mussette):

laughing)) uite cine stie

| Mussette a răspuns (pentru DNSK):

blushing

| AlexanderAdrian a răspuns:

Depinde de organismul si psihicul fiecaruia, in principiu fara o viata sexuala activa poti fi mult mai nervos, mai irascibil, poti dezvolta probleme cu somnul, cu psihicul si chiar si cu metabolismul. Sunt insa multe persoane care nu simt nevoia sa faca sex intr-atat de des sau chiar rare cazuri in care nu prea simt nevoia sa faca sex deloc.

| kobra12 a răspuns:

Nu eu tin de 20 de ani absinenta si stau ffff bine cu sanatatea

| OnuOnulică a răspuns:

Nu poți avea nici o problemă.

| neutrino a răspuns:

Da, te faci de ras si va rade gasca de tine.

| lolium a răspuns (pentru neutrino):

Nu are de unde sa stie gasca ce faci tu

| Alcyon a răspuns:

Mai multe probleme iti creeaza viata sexuala activa laughing

Răspuns utilizator avertizat