| larisa_8487 a întrebat:

Prima iubire...amintire frumoasa sau nu? regrete?

97 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Da, este cea mai frumoasa amintire. O traiesc si acum... sunt un om cu capul me umeri si chiar daca se va sfarsi, acest baiat, care mi-a facut inima sa mi bata tare de cate ori ii aud vocea, cel care m a invatat sa iert multe... il voi avea mereu in minte, si in adancul inimioarei mele, chiar daca va poposi o asa zisa alta dragoste el va fi prezent mereu acolo. Nu voi regreta nimic, nici momentele cele mai grele, am trecut prin atatea certuri... pentru mine ele fac parte din povestea noastra de iubire. Ii voi tine peste timp minte momentele mele si ale lui de gelozi copilareasca si alte alte chestii spontane. Mai mult, pentru ca il ador... nimeni si nimic nu va mai fi la fel de special ca EL, orice s-ar intampla.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Regret...nu. M-a ajutat foarte mult sa ma maturizez.Prima iubire am bagat-o de ceva vreme in cutiuta cu "amintiri frumoase"

auran
| auran a răspuns:

Nicidecum, pacat ca nu am anii de atunci si mintea de acum (vorba batranilor)

| ioanaa a răspuns:

Prima iubire = 2ani plini de amintiri placute happy
Am invatat f multe de la el, mi-a aratat viata cu bune si cu rele, m-a invatat sa iubesc. Regrete? Nici unul, nici macar clipele in care ne certam.

| Crisu_8081 a răspuns:

Cum alegi sa iti amintesti de prima iubire depinde numai de tine.De obicei oamenii uita momentele frumoase pentru ca trec foarte greu peste momentele grele.Eu,una,nu am regrete...cand imi amintesc de prima iubire zambesc, desi...candva...probabil ca am plans.

| amberjuly a răspuns:

O experienta frumoasa, dragoste de copii happy. Din pacate n-as mai putea iubi niciodata atat de irational...

| dulshe a răspuns:

Da logic ca e o amintire frumoasa, poate cea mai frumoasa!

| N538961518 a răspuns:

Comedie-romantica-drama-horror...cam asa a fost.

| andreea_8479 a răspuns:

Chiar daca s a terminat urat.nu conteaza din cauza cui
va fi intotdeauna o amintire minunata
prima iubire, primul sarut in care ai simtit acei fluturasi:X
regrete? poate.doar in momentele in care suntem suparati. daca stam bine sh analizam situatia vom vedea k este un lucru ff frumoslove struck

| marria a răspuns:

Prima iubire...hmm...am invatat atat de multe de la el. a fost o experienta foarte frumoasa pentru ca eram un copil. a fost o iubire inocenta.inca mai pastram legatura si mai vorbim despre off-urile noastre care nu mai sunt comune de 3 ani. Il voi respecta mereu si va reprezenta intotdeauna o amintire frumoasahappy

| antonelk a răspuns:

Orima iubire ..pfff :X cum sa o uit :X a fost frumos dar nu mai este sad amintire frumoasa :X

| roxy_8223 a răspuns:

Aici depinde cum ti-ai facut-o tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Prima iubire ultimul regret!
De la a doua te maturizezi sau ai tras din prima lozul câștigător.
Numai norocul vorbește aici, nu noi.
O viață frumoasă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu de spus, dar totusi e o amintire frumoasa, sau cel putin eu asta cred.Depinde, insa de multi factori...pentru mine va ramane mereu o amintire frumi pentru ca ne-am iubit ca nebunii, sincer... dar din pacate si lucrurile frumoase se sfarsesc mai devreme sau mai tarziu.;-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintiri fumoase dar multe regrete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si regrete...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da regret enorm de mult ca am fost o fraiera si m-am despartit de el inca il iubesc chiar il iubesc>...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire nu se uita niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost frumos la inceput acum e un mare regret pentru ca inca il mai iubesc iar el nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintiri frumoase, fara regrete. Astazi suntem cei mai buni prieteni, inca ne mai iubim dar poate nu suficient de mult incat sa o luam de la capat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate putin din fiecare happy Depinde. la mine, din pacate. regretul e pe primul loc happy au fost prea multe sentimente si prea putina maturitate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire nu se iuta nimic.primul sarut...prima imbratisare...prima atigere...sunt lucruri care iti amintesti cu bucurie de ele dar la mine nu s-a sfarsit minik eu ma bucur in continuare de ele... te besc mult puiutzu meuh...si sper ca mereu sa fiim impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 18 ani si acum 2 zile m-am despartit de iubirea vietzi mele,
O durere imensa pe care nu stiu cum sa alin si regret ca nu am invatat decat sa urasc! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintire frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima iubire a fost cea mai frumoaas perioada din viata mea alaturi de el am trait clipe frumoase am invatat multe de la el au fost clipe frumose si mai putin frumoase ...regret nu niciodata nu o sa regret ca am fost cu el niciodata nici clipele cand plangeam nu le regret...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este cum zice larisa este o amintire frumoasa ar nu regrete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si amintiri frumoase dar si regrete!