| Beny80 a întrebat:

Ce rol are sexul oral și pentru ce e?
Ce plăcere oferă in afara de greață?
De ce credeți că este practicat mult mai mult de femei, decât de barbati?

Răspuns Câştigător
| ionur a răspuns:

Nici bărbat adevărată nu și-ar pune soția nici gagica nici iubita niciodată sai facă rahatul ăla bolnav mai ales și mai ales inima care o iubește cu adevărat din toată inima este clar ce fel de infecție este dacă face asa ceva OraliștiScarboși.

19 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Despre ce greata vorbesti mah frate?
Uite eu sunt unul dintre cei care recunosc ca dau limbi in pasarica si o fac din pura placere... daca acea pasarica e curata, nu are vreo dereglare sau vreo infectie, ii ador atat gustul cat si mirosul!winking

| AnotherGirl a răspuns:

De ce consideri că e practicat mai mult de femei decât de bărbați?

| AnotherGirl a răspuns:

Dacă i-ai făcut sex oral cuiva și are gust nașpa, ori îți trimiți partenerul să se spele, ori îl dai pe ușă, ori îl trimiți la medic.

Dacă te speli și nu suferi de boli cu transmitere sexuală nu există motive să miroasă nașpa sau să aibă tot felul de gusturi.

Mă minunez ce citesc pe aici, jur.

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral este pentru cei care sunt incapabili sa-si satisfaca partenera vaginal si atunci prefera sa ceara un oral, ca sa nu se faca de rusine.

Sexul oral in cuplu se face de comun acord si concomitent, adica, daca ceri asa ceva fii pregatits a oferi intai ca ambii partneri sa aiba experinte placute.

Barbatii nu-si fac singuri oral pentru ca au puta prea scurta/mica, iar cei care o au suficient de lunga chiar se pot auto-satisface singuri.

| mihai69 a răspuns:

1. Oferă plăcere, atât celei/celui care oferă, cât și celui/celei care primește.
2. Sexuală, evident. Greața e resimțită doar de cei / cele care fac asta din 'obligație', nu liber consimțit.
3. Din ce statistică ai extras rezultatele astea?!?
===
Ano_ni_null a scris "Bărbatul însurat NICIODATĂ nu face sex oral cu nevasta lui și nici ea NU îi spune că vrea să îi facă sex oral soțului."
Corect. Cu condiția să fie ultrareligioși sau din evul mediu inchizițional.

| anonimuIl a răspuns:

Bărbatul însurat nu face sex oral cu nevasta lui niciodată.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonimuIl):

Cati ani ai de cand esti insurat?

| anonimuIl a răspuns (pentru darrio2007):

De mulți ani sunt însurat. Niciodată nu am făcut sex oral cu nevasta, nici ea mie nici eu ei.

| IamJoKeR a răspuns (pentru anonimuIl):

Ai facut doar cu amanta sex oral?

| anonimuIl a răspuns (pentru IamJoKeR):

Am făcut sex oral numai cu amante după ce m-am însurat, nu cu nevasta că o respect și o iubesc mult.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonimuIl):

Cred ca o iubesti „enorm".

| anonimuIl a răspuns (pentru darrio2007):

Exact enorm o iubesc. Niciodată nu aș fi făcut cu ea ce am făcut cu altele.

| Emma30555 a răspuns (pentru anonimuIl):

Sexul oral este practicat de majoritatea oamenilor seriosi si neseriosi. Cei casatoriti fac mai des fiindca nu au nici o retinere, poate cuplurile noi formate fac dupa un timp dar cuplurile cu vechime nu au inhibitii. Exista un numar redus de persoane care considera sexul oral tabu sau nu il practica deloc sau niciodata.

| anonimuIl a răspuns:

Amanta măritată de la 30 de ani când face sex cu amantul îi face sex oral că așa vrea ea, nu că vrea amantul.

| anonimuIl a răspuns:

Soțul nu face sex oral cu nevasta lui că o respectă și o iubește enorm.

| ionur a răspuns:

Scârbos este clar ce fel de om este cine face asta.

| ionur a răspuns:

Să-ți trăiască familia mersi pentru funda și tot ce ai tu mai scump pe lumea asta da și în inima ta cu adevărat.

| vodami92 a răspuns:

Pai nu te pune nimeni sa faci! doar daca vrei sa incerci ceva nou! adica senzatii tarilaughing

| armani12 a răspuns:

Pfff...vad ca mai sunt persoane care nu dau limbi în **** și nici nu își pun nevestele sa le suga trompeta
Eu sincer ma mândresc ca am ajuns sa nu dau limbi și nici sa îmi pun nevasta sa facă asa ceva
Mi se pare cel mai josnic lucru, tu ca bărbat sa bagi botul în ****! atâta timp cât aibă trompeta în pantaloni! bv celor care gândesc ca mine!