| AnonimFaraPereche a întrebat:

Reprezintă sexul o placere pentru femei sau doar pentru barbati?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ambele sexe, sa descoperit clitorisul care nu este necesar reproduceri, desi categoric ala are doar ca scop placerea sexuala

| RAY a răspuns:

Acum 13 ore | TakinItBack a răspuns (pentru iFriend):
Corectie, m-am invartit pana m-am saturat eu am incercat sa fiu un tip civilizat si educat dar din cate se pare astia ca noi sunt considerati ratati

de fapt e vorba de aspectul fizic, cand un barbat de nota 5 cauta fete de nota 9, 10 logic ca va fi respins asa ca el inventeaza chesti gen ca sunt materialiste pentru a acoperi adevarul, esti de nota 5 vezi de fete de nota 5 simplu

| Freya1 a răspuns:

Atat barbatii cat si femeile simt nevoia de afectiune, mangaieri, atingeri, excitatie si sex.
Daca si femeile au nevoia asta si ele se excita si ele au orgasm da, este o placere si pentru ele.

| AnonimFaraPereche explică (pentru Freya1):

A nu se confunda afectiunea, imbratisarile, lucrurile nevinovate ca sa le spun asa, cu sexul...

| Freya1 a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Nu,da le primesti in timpul actului nu?
Pai oricum intrebarea este deja suficient de ciudata.Esti baiat?

| Hammurabi a răspuns:

Cu certitudine pentru ambii.
Câteodată chiar și când sunt împreună.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă bărbatul e capabil, e o plăcere imensă si pentru femei. Atâta tot ca femeile nu simt nevoia de sex asa des de sex, deci dacă bărbatul trage de ea zilnic, sau la doua zile, probabil ea nu o sa simtă mare plăcere.

| Endoryus a răspuns:

Esti incert se pare. Ce te face sa crezi ca pentru femei nu este o placere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ambii.Sau asa ar trebui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am observat femeile nu sunt atat de nebune dupa sex si foarte putine au un libido ridicat. Am multe cunostinte pentru care sexul e doar o responsabilitate in plus, o povara si abia asteapta sa se termine. Asta din cauza ca dau majoritatea de prosti si nici nu stiu sa comunice cu ei, astfel incat prostii sa invete ce sa faca si ce nu

Răspuns utilizator avertizat
| Kame12 a răspuns:

Unele lucruri trebuie sa stii sa le faci bine, daca stii ce trebuie sa faci reprezinta o placere pentru amandoi, daca nu, esti ceva gen "*** si eu 10 minute si gata".