| Catu34 a întrebat:

Ce sa fac? Am fost cu un baiat o luna si m am culcat cu el apoi mi am dat seama ca el asta urmarea de fapt. Acum prietena lui spune ca sunt o usuratica ca se culca el cu mine cum are chef. Da el a fost al doilea baiat cu care m am culcat si el de fapt inca e gelos daca in discoteca ma vede dansat cu altii. Ce revers a le dau? Daca ma cauta sa ii mai raspund? Peste 3 zile e ziua lui sa ii mai spun la multi ani?

4 răspunsuri:
| teiubesk23 a răspuns:

Daca e gelos inseamna ca are ceva sentimente fata de tine... Poate nu e totul asa cum crezi tu, si poate nu a urmarit doar sa se culce cu tine?
Daca o sa te caute, atunci ii pasa. Raspunde-i ca mai apoi sa nu-ti para rau ca nu ai facut-o...)

| neutrino a răspuns:

Toata lumea din aceasta frumoasa poveste a ta, are dreptate. Nu-ti cad galoanele daca-i urezi unui baiat cu care ai facut sex, traditionala urare de ziua lui.

| Azµre a răspuns:

Câți ani aveți mă?

| Ruscaa a răspuns:

Spune-i simplu la multi ani! acuma vezi si tu cum stau treburile...te vrea doar noaptea sau te vrea mereu. trebuie sa-ti dai seama de asta!