| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca iubitul sa nu se desparta de mine? El vrea asta da eu nu vreau.si stiu ca el ma iubeste dar vrea sa se desparta. URGENT. Orice e posibil si m.ar ajuta.crying

7 răspunsuri:
| summer12 a răspuns:

Nu fi egoista. Daca el vrea sa se desparta are motivele lui. Nu se mai simte bine cu tine sau a intervenit altceva. Are dreptul la libertate. Nu ii ingreuna situatia si nu o complica.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim3007 a răspuns:

De unde sti ca vrea sa se desparta de tine? daca e doar o banuiala a ta s-ar putea sa nu fie adevarat... pei e simplu daca sti exact ca vrea sa se desparta de tine afla motivu si schimba problema... sper ca mai inteles funditawinking?

| Iuli_9028 a răspuns:

Intreaba-l de ce vrea sa faca asta si zii ca sti ca te iubeste... daca zice ca il deranjeaza ceva anume la tine spune-i ca nu vroiai sa il deranjezi si zii motivul pentru care esti asa. daca il iubesti cu adevarat promite-mi ca o sa lupti pentru el cu toate fortele tale...

| Saya555 a răspuns:

Buna...cred ca daca vrea sa se despara de tine, nu te mai iubeste. Tu doar nu dispera, poarta-te indiferent, daca incepi sa plangi despartirea va fi mult mai grea. Sunt multi baieti care o sa te placa si pe care tu o sa-i placi, nu e el singurul. Fi puternica si indiferenta.

| puya3 a răspuns:

Fai pe plac si nu o sa se desparta

| claudytza_9016 a răspuns:

Daca te iubeste de ce ar vrea sa se desparta de tine? In orice caz trateaza-l cu indiferenta iar el nu se va simti bine... funda?