| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa ma placa fetele? Am trimis mesaje la toate fetele din judet si aproape nici una nu mi-a raspuns (foarte putine) si unele mi-au dat ca mi-au vazut mesajul (accepted your request)! Credeti ca eu sunt de vina ca sunt urat? Vreau sa stiu de ce nici o fata din judetul asta nu e atrasa de un baiat bun (de treaba) si ele dau navala pe baietii populari,cu multi bani, nu le plac baietii timizi!

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe Facebook le ai dat mesaj? important e ca unele ti au dat accept,doar nu vrei sa ai harem de iubite nu? important e sa vb cu una care sa te placa asa cum esti tu,cred ca ai trimis mesaje doar la fete frumoase de care sincer nu ai fata,nu vreau sa fiu rau cu tine,dar nu te poti considera un barbat frumos, poate dragut dar nu frumos, trebuie sa isi vezi propia ta valoare sexuala apoi sa trimiti mesaje la fete care sunt de valoarea ta, aici nu e vorba de banii e vorba de atractie fizica, banii nu excita o fata sexual, una tot e si pentru tine parerea mea, repet stiu ca vrei o fata frumoasa si eu as vrea dar ele vor si ele barbati frumosi ca si ele
https://anabuu.files.wordpress.com/2014/04/1782_4.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-au spus toate fetele ca sunt cocalar, urat, etc si am o situatie materiala foarte buna. intr-o relatie nu tine totul de bani poti sa ai lucruri scumpe daca n-ai caracter nimic, m-au mai placut 3 persoane da le-am gresit. ceea ce-ti pot zice este sa iesi sa socializezi lasa timiditatea nu exista om urat sau frumos exista doar caracterul unui om care este de cele mai multe ori ignorat.

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns:

Nu la toate le-am scris la multe le-am trimis doar emoticon!

| CristianCristian99 a răspuns:

Nu Mai incerca pe internet slabe sanse, nu tine de frumusetea fizica si asta cu baiat bun si timid vs rau si cu bani totul tine de hypergamy mai pe intels fetele merg spre 20% din top si pe ceilalti 80% ii ignora ( cauta pe yt canaLe iBMOR si red pill) si vei intelege

Incearca cu fete cu o varsta mai mica ca tine, mai nepopulare si cu Mai putini bani

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns (pentru CristianCristian99):

Imi explici ce inseamna hypergamy? Ce inseamna 20 % din top si pe ceilalti 80% ii ignora? Am incercat si cu fete cu varste mai mici, mai nepopulare si cu mai putini bani si nu prea reusit! Inca ceva, mie imi plac fetele mai mari ca mine!

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns (pentru CristianCristian99):

Unde sa incerc daca nu pe internet, ca in realitate n-am curaj ca sunt un baiat mai timid (emotiv)?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Hanhao):

Banii nu emit atractie man, fata va sta pentru banii tai nu pentru ca e atrasa de tine, un barbarat frumos atrage multe fete chiar daca e sarac, sunt si barbati care au devenit vedete cu ajutorul frumuseti lor desi intelectual sunt varza.

| CristianCristian99 a răspuns (pentru Andreica_Bogdan_2000):

Trebuie sa incerci sa combini fete prin alti baieti, ce am observat eu ca in calitate o fata este atrasa de 1-2 baieti dintr-un grup de 5-10 baieti trebuie sa fi cel Mai popular din acel grup de baieti cel putin in primii 3

Si eu sunt mai timid si ma integez mai bine cand sunt cu Mai putine persoane. de exemplu sunt eu cu maxim 1-3 fete si cativa baieti sau Deloc daca esti cel mai ok de acolo atunci sunt sanse sa te baga in seama cand se inmultesc baietii si apare cineva mai bun ca mine toata atentia fetelor dispare spre celalalt asa poti crea legaturi si te vei retrage cand ai ocazia doar cu o fata

| CristianCristian99 a răspuns (pentru RAY):

Da poate Nu neaparat banii atrag fetele dar popularitatea da. De exemplu Beaber de ce crezi ca multe adolescente sunt atrase de el daca nu ar mai fi asa popular chiar daca ar avea frumusetea si banii nu ar avea asa multe admiratoare

| RAY a răspuns (pentru CristianCristian99):

Ala e frumos man sa fim seriosi, desigur ca si popularitatea atrage =spiritul de turma este ceva uman

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns (pentru RAY):

O singura intrebare am pentru toti cei de aici, de ce mama dracului la nici o fata nu-i place de mine?

| RAY a răspuns (pentru Andreica_Bogdan_2000):

Pentru ca conteaza doar sufletul, sincer nu am abilitatea feminima sa stiu cum arata sufletul din tine, dar vorbind sincer cu tine cred ca ai sanse sa gasesti dar tu ai dat mesaje doar la alea frumoase mult peste tine, da si tu mesaje la alea de nota 7 maxim ca tu cam pe acolo esti

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Hanhao):

Va deveni interesata corect, dar nu o va atrage sexual, hai sa gandim rational, daca in natura doar 10% se reproduc iar la noi 80% asta naste masculi cu gene proaste,masculi beta numa buni de a fi calul la caruta atat,asta e din cauza barbatilor,barbati au inventat monogamia,casatoria,religile, barbati au fortat femeile sa aleaga mascculi de slaba calitate,un exemplu sa spunem ca o fata e saraca da si vine un irinel si i da banii la disperare faci orice,fata va face sex cu el, ea devenind din cauza barbatilor o materialista,majoritatea barbatilor doar asa pot impresiona o femeie prin banii lor atat, nici barbati nu sunt sfinti si ei cauta sex de acord? hai sa fim sinceri,noi suntem sinceri cu ele de la bun inceput? nu,le mintim,le pacalim,jucam teatru dar ne asteptam ca ele sa fie, am vazut multe mgtow si sincer reflecta doar o parte din realitate aia care le convine barbatilor nu una sincera,barbati fac tot raul pe lumea asta de acord? razboaie,violenta, ura, atacuri teroriste, nebuni care omoara nevinovati da femeile sunt rele hai sa fim seriosi, nici barbati nu sunt sfinti, nici aia din lista prieteniei care joaca teatru pentru sex ca apoi sa o numeasca curva pe aia, realitatea e ca sunt prea multi barbati urati asta e adevarul