| YukyTsukiyomi a întrebat:

UNA FUNDA + VOTURI! deci eu plac sau sa zic placeam un baiat si el pe mine vorbeam, ne intelegeam bine dupa mi-a propus sa ne intalnim de 2 ori si mi-a zis ca suna el dar nu a mai facut-o a 3 oara ne-am intalnit deoarece l-am intrebat daca ma mai place si mi-a raspun ca nu stie raspunsul la intrebarea mea si dupa cum am mai zis ne-am intalnit nu prea am vbit pentru aveam putina treaba deci mai mult de 45 min nu am vorbit despre nmc ce ma interesa pe mine ...am plecat acasa si el nu stiu unde ...in seara aia i-am trimis un sms si l-am intrebat daca ma place sau nu si el mi-a raspuns: am vrut sa-ti arat azi dar te-am vazut suparata si grabita si nu am mai indraznit eu i-am mai trimis 6 mesaje si nu a raspuns la nici unul m-am cam intristat iar urmatoarea zi am aflat ca a fost la MC cu o fata si un prieten de-al lui si a citit mesajul/mesajele cu voce tare si m-am enervat si am sters toate mesajele de la el si ma simt un pic mai bine dar totusi il plac si nu suport ceea ce mi-a facut cum credeti ca ar trebui sa procedez si ce sa cred despre un baiat ca asta va rog mult sa ma ajutati

1 răspuns:
| MissFashion a răspuns:

Eu spun sa-l uiti nu te merita sunt o gramada de baieti pe lumea asta.Din moment ce a facut gestul acesta cred ca vrea sa-si bata joc de tine sadLasal nu te merita, tu meriti ceva mai bun decat un baiat cum e el