| DiannaDi a întrebat:

Ce sa fac cand in viata mea apare fostul iubit? Acesta avand o relatie iar eu fiind singura, el căutându-ma!

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Sa-ti vezi de viata ta.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde in ce imprejurari a devenit fostul iubit. Si-a dat seama ca era mai bine cu tine decat cu cea cu care este acum. Te vrea doar la pat. Pentru el esti doar vioara a doua.

| mihai69 a răspuns:

Să-l dai în gât la actuala iubită și să-ți vezi de viață. Sigur nu vrei un astfel de specimen pe lângă tine!
Sau, dacă totuși îl vrei... să-l pui pe urmă într-o cușcă, să nu mai vadă alte muieri că iar pleacă.

| Goete a răspuns:

Daca ai chef de sex, sa faci.
Doar pentru asta te cauta, avand iubita

| Dandinelle a răspuns:

Ignoranta e arma cea mai buna. Daca vrei sa ai parte de drama pe urmatoarea perioada atunci raspunde-i.

Răspuns utilizator avertizat
| Rux04 a răspuns:

Bună. Te sfătuiesc să-l blochezi ca să nu te mai caute. Dacă te caută deși are o relație înseamnă că este un nesimțit. Se gândește să își înșele iubita iar înșelatul provoacă suferință.

| Naghy a răspuns:

Vino la mine!
?