| AnonimFaraPereche a întrebat:

Daca eu as fi impreuna cu fostul iubit al unei prietene foarte bune de-a mea, credeti ca ea nu ar mai tine la mine atat de mult, nu m-ar mai privi cu aceeasi ochii cum ma privea inainte, nu?
Chiar daca ei s-au despartit din alte motive plus distanta. Si mai tin sa mentionez ca ea inca sufera dupa el si a fost primul baiat din viata ei, avand o relatie de 7 ani.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca ar deranja-o, mai ales dupa o asemenea perioada. Nici macar sa nu aduci subiectul in discutie. Tipi sunt destui, ti-a casunat tie fix pe asta al ei.

| BroascaCuElice a răspuns:

Daca iti e o prietena foarte buna o sa inteleaga situatia

| AnonimFaraPereche explică (pentru BroascaCuElice):

Am uitat sa mentionez ca ea mi-a spus ca am fost prietene bune si mi-a dat de inteles ca trebuie sa aleg, ori cu el, ori cu ea.