| ralukutz a întrebat:

De ce ma mai cauta fostul iubit, daca el sustine ca are alta relatie? Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, inca exista sentimente, asta ar fi... daca nu i-ar mai pasa de tine, nu te-ar mai fi cautat, deci sigur spera la o impacare, poate nici nu are prietena, vrea sa te faca geloasa sau poate e cu vreuna doar sa te uite, vede ca nu a reusit si acum incearca sa refaca ce s-a pierdut...

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ca mai are sentimente pentru tine si ca nu te poate uita.

| Paris a răspuns:

De nesimtit ce este, vede ca il uiti si nu ii convine. Vrea sa fie fericit cu cealalta si pe tine sa te faca sa suferi. Ignora-l

Răspuns utilizator avertizat
| pysi a răspuns:

Poate eai palashet in pat?

| lifeForJesus a răspuns:

Sex, sex sau sex!hee hee @ vrajeala cu sentimente si bla bla!

| asdffghjjkl a răspuns:

Inca ii place de tine iar povestea ca ar avea pe altcineva... e o vrajeala... a vrut sa vada daca esti geloasa big grin (asta cred eu)winking