| Bodychip1979 a întrebat:

Ce sa fac daca am fost refuzat cu replica -- am prieten -- ca sa ii castig interesul?
Adica mi-a aratat ca e interesata de mine de fiecare data cand eram numai eu cu ea imi soptea cu o voce sexy lucruri despre ea si cand am intrebat-o daca vrea sa iesim sa bem ceva mi-a zis ca are prieten.

Răspuns Câştigător
| OrdanKarris a răspuns:

Daca te-a ademenit cu vorbe dulci apoi te-a respins pe motiv ca are prieten, ai fi fraier sa continui cu asta. Nu ai pic de respect de sine. Ar trebui ea acum sa-ti castige tie interesul dupa ce te-a indus in eroare. A vrut atentie din partea ta si atat. Fetele stiu ce vor barbatii si anume vagin, si ti-a atarnat momeala in fata nasului stiind ca vei musca si ii vei oferi atentie.

In momentul ala cand iti soptea vorbe dulci erai tu mai interesant, acum nu mai esti, acum este prietenul ei interesant. In momentul ala te-a vazut intr-o lumina acum te vede in altfel de lumina. Nu ai ce sa cuceresti. Totul tine de natura schimbatoare si haotica a femeii. In acel moment erai febletea ei, de asta iti soptea vorbe dulci. Acum este actualul ei prieten, nu mai esti tu. Cu femeileai parte de: "ieri era totul perfect, azi s-a terminat tot". Obisnuieste-te cu ideea.

Prostituatele se vand pe bani, curbele se vand pe atentie. Diferenta o face ca prostituata iti mai si presteaza de acei bani, dar curba doar iti atarna la nas posibilitatea accesului la vaginul ei, dar tu oricum platesti pretul integral, si anume timpul tau, atentia ta, interesul tau, disponibilitatea ta.

6 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Dacă are prieten nu are sens sa mai insisti happy

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să o lași în pace.
Îți pierzi timpul cu ea dacă are prieten.
Dacă te-a mințit că are prieten înseamnă că nu vrea să fie cu tine ori e prea timidă pentru a vorbi cu tine.

| Hammurabi a răspuns:

Astea-s regulile.
Dacă nu te place, îți spune că are prieten.
Dacă te place, nu recunoaște nici de-a dracu' că e măritată.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Este genul de fata care vrea sa fie curtata (Uite ca am făcut și o rima laughing.)

Crezi ca numai ție îți face asa? hooo.

Nu merita atenția ta, nici măcar să te gândești la ea.

Să spunem că te ar plăcea "
Și a-ți forma un cuplu. Crezi ca ea nu ar face asa și cu alți bărbați?
Hai sa fim realiști happy

Ai grijă de tine!

| DorelExpertu a răspuns:

Ii spui ca e ok, ca nu te deranjeaza ca are prieten, ca tu esti un tip deschis si vrei o simpla aventura discreta.
Eventual ii mai spui si aa "Ba din contra, chiar ma simteam vinovat ca ai putea vrea o relatie cu mine, in timp ce eu vreau doar o aventura cu tine"
Ba chiar, sa pari mai credibil, ii spui ca si tu ai o multime de prietene si nu te lauzi cu asta, deci, poate avea incredere in tine, esti un tip discret.

| Georgexyz99 a răspuns:

Esti ghinionist...