| Nunsjfnamgjcmammergenicimacarnumelenuamniciunnume a întrebat:

Ce sa fac daca crush mă lasă în seen? Cum sa o fac sa nu mai dea doar seen?

Răspuns Câştigător
| Bozgi200 a răspuns:

Sa vorbesti cu ea niste subiecte de care este interesată. Chiar daca nu iti plac. Asa o sa va apropiați si poate o sa iasă ceva. Te poti baga cu ea in seama asa putin cate putin cand sunteti la școală.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil esti plictisitor si de aia nu vrea sa vorbeasca cu tine

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, inseamna ca a epuizat subiectele ca sa vorbeasca cu tine, s au ce-i scrii tu nu mai perzinta interes pentrue a.
Evita sa-i mai trimiti mesaje online, ca se rupe relatia.
Invit-o in oras, sa va cunoasteti pe real!

| Nunsjfnamgjcmammergenicimacarnumelenuamniciunnume explică (pentru Violleta2022):

Ar fi fost ceva bun, dar o cunosc și real...

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa vorbesti cu ea fata-n-fata si sa-i spui direct, asa ca de la obraz ca te deranjeaza atitudinea ei de nepasare fata de insistentele tale mai mult decat evidente. rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Dacă te lasă cu seen înseamnă că nu vrea să vorbească cu tine, ar trebui să vorbești față în față cu ea.

| Dragosdoar a răspuns:

Nu i mai trimite mesaje si nu ti mai da cu seen.

| Nunsjfnamgjcmammergenicimacarnumelenuamniciunnume explică (pentru Dragosdoar):

Nu e tocmai răspunsul pe care îl cautam

| Dianamsr a răspuns (pentru Dragosdoar):

Mda

| Ely1234567 a răspuns:

Nu o mai baga în seama

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Daca esti stresant normal ca nu ti mai raspunde

| ionutwer a răspuns:

Daca nu vede ca esti speciala nu merita sa fi cu el atunci e un bou care nu te merita cauta pe alt cineva