| BriXo221 a întrebat:

Urgent! Astazi mi-am facut tupeul sa-i scriu crush-ului ca o plac. Puteti vedea pe profilul meu cealalta întrebare si acolo o sa vedeti daca ma placea sau nu.

Ei bine, dupa atatea semne imi fac tupeul sa-i scriu. Ii zic ca am ceva important sa-i spun, aceasta fiind destul de curioasa. Nu a vrut sa iesim in oras, cel mai probabil ii era rusine.

Dupa ce ma convinge sa-i zic c-o plac, ii scriu si dupa ma lasa in seen. Peste 40 min ii mai dau un emoji si tot in seen ma lasa.

Nu-mi dau seama, oare ma place, nu vrea sa recunoasca ca ma place? Luni ne vedem la scoala dar totul va fi rece, ma gandesc ca dupa ore s-o intreb care e raspunsul.

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Daca nu raspunde sunt 2 variante.
Ori nu stie ce sa faca ori nu vrea sa aiba de a face cu tine.
Dar asta o sa vezi luni cum se comporta sau te evita.

| BriXo221 explică (pentru Crackman):

Abia astept sa vina ziua de luni. O iubesc prea mult sa uit de ea.

| BriXo221 explică (pentru Crackman):

Abia astept sa vina ziua de luni. Inca sunt foarte confuz

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing)
ori a vrut să evite situația jenantă să-ți zică că nu-i reciproc ori pur ai șocat-o și nu știe ce să zică,
emoji ăla după seen a fost foarte penibil

| corbulalbrosu a răspuns:

Simplul fapt ca ei ii place sa se joace cu tine si sa te si sicaneze din cand in cand, in niciun caz NU se poate considera ca ar fi sau ar reprezenta semne de atractie sentimentala fata de persoana ta. Mai degraba pot fi niste simple jocuri copilaresti prin care isi manifesta relatia de prietenie/amicitie autentica fata de un bun coleg sau prieten al ei, insa in cel mai adevarat sens al cuvantului.

| Andreeush a răspuns:

Poate îi e rușine să îți spună ori nu te place.

| mentholinks a răspuns:

Una e sa-i spui ca o placi si alta e sa-i scrii. Fetele de obicei vor sa auda nu sa citeasca.

Răspuns utilizator avertizat