| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca el ma place, eu il plac, dar este timid si nu poate sa-mi spuna in fata si nu stie sigur daca vrea o relatie cu mine. Eu il iubesc.

Răspuns Câştigător
| chocolatte a răspuns:

Fa-i cunoscute sentimentele tale, dar nu intr-un mod direct pentru ca daca e timid risti sa nu reactioneze exact cum ai vrea! Vedeti-va mai des, vorbiti cate in luna si-n stele...in felul asta o sa il faci sa-si deschida sufletul in fata ta! Probabil el nu e sigur daca si tu il placi si de aceea nu face primul pas de teama unui esec si de a nu strica o prietenie frumoasa! Petereceti-va mult timp impreuna, interpindeti activitati amuzante, vezi cum reactioneaza si cum va simtiti cand sunteti am2.asa nu o sa-i se mai para asa dificil sa iti spuna ce simte, daca intr-adevar simte ceva pentru tine! Bafta

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vorbeste cu el in fata fara ocolisuri.
Dar nu ii spune ca il iubesti ca se sperie saracul baiat:d

| Arthur a răspuns:

Sari pe el! Condu tu operaţiunile de învăluirehee hee iar la momentul oportun : Atacă!
Succes!
Sper că nu e vorba de mine.hee hee