| Dlk_Mary_1990 a întrebat:

Ce sa fac daca eu am 11ani si imi place de un baiat de 14 ani si cred ca si el ma place?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prima data trebuie sa incerci sa deveniti prieteni, bineinteles daca si el doreste si va accepta. Doar in acest mod te vei putea apropia de el si atunci ai avea speranta ca in timp s-ar putea ca prietenia dintre voi sa evolueze si chiar sa se transforme intro relatie. Succes.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu faci nimic, doar ii zambesti si daca si el te place, va veni sa vorbeasca cu tine.
Totusi, la 11 ani este mult prea mica pentru "placut" cu baietii, mai asteapta vreo cativa ani sa vorbesti cu ei.

| Emilian65 a răspuns:

Sa-i spui sa mearga cu tine intr-un loc unde puteti sa va sarutati si sa faceti sex.

| R0R0 a răspuns:

Să cresti mare!

| Florentina9210 a răspuns:

Omul vrea doar fun, fun, fun.

| ShaOfHatred a răspuns:

Fetitele astea...

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Sa ii spui sate dezvirgineze daca vrei pulaa la 11 ani