| anonim_4396 a întrebat:

Deci...practiceu am 11ani si imi place de o fata(tot 11ani are si ea). Nustiu eu cred ca ma place, mereu cand iesim in parc sta mai mereu pe langa mine, de vreo 5-6 am ramas asa adica ne uitam unu la altu in ochi fara sa zicem nimic.Eu vreau sa-i spun ca o plac dar mi-e frica de raspuns. ajutati-ma si pe mine sa o ia-u pe ocolite si sa-i spun!?--

Răspuns Câştigător
| Morf4Ar a răspuns:

Ai curaj dar eu te cunosk nu e genul tau (se va sfarsi urat)

6 răspunsuri:
| Mocşiiiii a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica de raspuns pentru ca in cazul in care ar spune "nu" trebuie sa stii ca nu e ultima fata de pe lumea asta si in plus daca vrei sa iti raspunda sincer fi si tu sincer cu ea si spune-i in fata ce simti pentru ea, dar nu uita daca spune "nu" nu insista pentru ca vei afecta si preietenia voastra
succes!

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Deci "practic" va apostati in parc ca muții! Astepti sa iti zica ea ceva? Fi barbat intreab-o si chiar daca ar zice nu, ce ai putea pierde? Hai cu curaj!

P. S:Te astept cu intrebarea -> Am facut sex la 11 ani cu o fata. E bine?

| Mario4Ever_8680 a răspuns:

Trimite un coleg sa o cheme si ascunde-te undeva unde sa nu va vada nimeni si acel coleg sa o aduca acolo unde esti tu si dca raspunsul este "Nu!"atunci spune sa nu zica la nimeni si sa ramaneti prieteni sau daca raspunsul este "Da!"atunci o strangi in brate si de aici te descurci singur

| Daianna_3828 a răspuns:

Tu trebuie sa-ti fie frica... trebuie sa vorbesti cu ea sa ii explici sentimentele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci...practic tu ai 11 ani si vrei sa stii daca te place:intreab-o!

| Eufrosin a răspuns:

Baga-i limba in gura cand o vezi! laughing