| diana_1758 a întrebat:

Ce sa fac daca eu sunt cu un baiat pe care nu ii plac (sunt cu el de 1 luna) El a ajuns sa tina si mai mult la mine iar eu acum nu stiu ce sa fac. Sa ii spun adevarul sa nu il mai mint. Daca da (cum?) Sau sa nu il ranesc si sa sufar eu?

4 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Orice modalitate ai incerca nu exista termenul "fara sa il ranesti". Daca te-ai desparti de el, se va intrista si tu la fel pentru ca ai fost o ceva timp cu el.
Daca vrei sa te desparti de el incearca cu usorul, nu deodata, caci apoi el inca va continua sa te caute ah
Regards, Woozie_Triade@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| chocco1995 a răspuns:

Tu trebuie sa ii spui ce simti, pentru ca el o sa ajunga sa tina mai mult la tine si o sa sufere si mai mult, spune-i ca nu esti potrivita pentru el, si item

| alissa03 a răspuns:

Nu-l poti minti, in continuu... spune-i adevarul, cu mare grija! Pune-te in situatia lui...