| dumitrianachebac8 a întrebat:

Ce sa fac daca fosta iubire s-a intors inapoi la mine, dar eu sunt implicata in alta relatie dar mai am sentimente pentru fostul?

Răspuns Câştigător
| UsersBoss a răspuns:

În momentul in care nu ești sigură, e o problemă. Mai bine îi lași pe amandoi și cauți pe unul atat de bun încât să nu mai ai dubii. Fără glumă.

12 răspunsuri:
| FlorinInfinite a răspuns:

Ramai cu cel care il iubesti mai mult

| alina2k18 a răspuns:

Ehh intoarce-te la elwinking dragostea invinge!
laughing)
Sau daca te simti kinky stai cu amandoiwinking smecheriewinking

| FlorinInfinite a răspuns:

Alegel pe care il iubesti

| dumitrianachebac8 explică:

Da dar el m-a lasat pentru alta persoana si nu as vrea sa fac la fel?

| alina2k18 a răspuns (pentru dumitrianachebac8):

Pai fa-i si tu la fel happy ce m-as mai distra eu asa ahahah laughing) dar din pacate nu am chef sa-mi consum energia [ nici macar aia sexuala ] pentru 2 p%liwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fosta iubire rolling on the floor precedenta e cel actual sa ghicesc, care stai doar pentru a nu fi singurã. macar iti dai seama cât de cretinã esti? o zici de parcã Ai alege. Nici macar nu sti pe cine iubesti, doar te gâdilã grijile pentru fostul cã s-ar cordi cu alta ci nu cu tine.

| dumitrianachebac8 explică (pentru anonim_4396):

Nu nu e asta nu ma intereseaza cu cine se cordeste, in relatia actuala am cautat sa uit fosta relatie dar nu am uitat-o si am cerut un sfat sunt cretina ca cer si parerea altor persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dumitrianachebac8):

Dacã mai ai sentimente pentru fostul, rãmâi intr-o prietenie cu beneficii* nu te pune in relatii, aia nu este relatie cu actualul e bãtaie de joc.

| elaventurero a răspuns:

«Ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust. »
Bafta muulta!

| HazelEyes77 a răspuns:

Deci intoarcerea fostului te a dat este cap si te a facut sa retraiesti momentele din trecutul tau cu el. Esti confuza si asta iti afecteaza actuala relatie. Sa stii ca daca te a parasit o data istoria se va repeta cu siguranta si s ar putea sa descoperi pe parcurs ca nimic nu mai e ca la inceput. Are dreptate userul euintrebeuraspund. Daca vrei sa te risti treaba ta. Dar fii sincera cu iubitul actual nu merita sa fie luat de fraier. Cel mai bine ar fi sa luati o pauza si sa reflectezi indeajuns de mult la ceea ce iti doresti tu de fapt. Sau pe cine. Asa ar fi corect. Numai bine

| dumitrianachebac8 explică (pentru elaventurero):

Multumesc

| dumitrianachebac8 explică (pentru HazelEyes77):

Multumesc pentru sfat chiar ma ajuta?