| XxKIRAxX a întrebat:

Hey, am si eu o problema sad deci : am o prietena pe care o plac mult, si ea ma place si normal am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si raspunsul a fost da, dar chiar in seara aceea am primit un mesaj de la ea : scuze dar eu inca mai tin la fostul meu prieten bla bla bla dar in sfarsit mi-a spus ca are sentimente si pentru mine. Ideea e ca mie imi place foarte mult de ea si ei la fel dar nu poate trece peste fosta relatie sad ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Ramai alaturi de ea! Devino prietenul, confidentul ei. Va aprecia mult.
Si in primul rand, ar trebui sa-i apreciezi si tu sinceritatea. N-a vrut sa-si bata joc de tine si-a preferat sa-ti spuna adevarul, desi putin cam tarziu.
Ramai alaturi de ea, atat!
Cand va trece peste fosta relatie, vei fi primul vizat catre inima ei.
Pana atunci rabdare!

| XxKIRAxX explică (pentru NoSmile):

Mersi asa o sa facwinking

3 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Da-o naibii, nu te merita.

| queenofsaigon a răspuns:

Dă-i timp să se liniștească apele, să-l uite de tot, și oferă-i sprijinul tău, dar nu deveni nici cățelușul ei, că altfel te alegi cu ditamai friendzone-ul.