| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostita de fostul....cum sa fac sa ne impacam? dau funda. E complicat pentru ca el s-a despartit de mine pentru fosta si apoi tot la mine s-a intors dar l-am respins pentru ca ma simteam folosita. Dar cum sa il fac sa lupte pentru mine si sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Nu poti sa te intorci la el... Daca te iubea lupta pentru tine sa iti demonstreze ca ii pare rau. Cel care te iubeste nu renunta atat de usor.
Cel mai bine ar fi sa il uiti. Daca te-a lasat odata de ce nu ar face-o si a doua oara?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Doresti sa-l recastigi fara sa te foloseasca deloc? Greu, el nu va avea motivatie!

| cristimihailov a răspuns:

Auzi, de ce totusi nu incerci ceva mai bun?

| NoName0x0 a răspuns:

De ce il mai vrei inapoi dupa toate astea?

| AnNaMarRia391 a răspuns:

Daca chiar il vrei asa cum este... Du-te in fata lui, uite-te in ochii lui si spune.i ca il iubesc! :3 ♥

| e982z a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa mai vrei o relatie cu el.dar daca inima bate mintea te vai mai umili pana te saturi intr-un final