| Bogdiii93 a întrebat:

Eu am avut o relatie de 1 an de zile cu fosta mea prietena,in care nu ne prea intelegeam,eu eram foarte gelos si o suparam foarte des(o cicaleam, o jigneam si am dat de vreo cateva ori in ea), iar ea m-a iertat de fiecare data si cand ne-am despartit ea isi dorea sa ne mai impacam.Inainte sa fie cu mine,ea a fost cu un baiat. Daca m-ar fi inselat cu fostul ei prieten,cat timp a fost cu mine,avand o aventura cu el,credeti ca s-ar mai fi intors la mine,daca m-am purtat cum m-am purtat cu ea,dupa ce i-am facut toate astea? Si daca s-ar fi intors la mine,dupa ce a avut o aventura cu fostul ei prieten,s-ar mai fii intalnit si a doua oara si a treia oara(ar mai fi tinut legatura)pentru ca eu toata relatia aceasta nu am prea avut incredere in ea si o stresam aproape zi de zi,pentru ca ei se cunosteau dinainte sa fie cu mine, credeti ca s-au mai intalnit pentru ca ea a avut o relatie cu el? Vreau niste pareri sincere, fara sa luati in ras.Va multumesc si o seara placuta incontinuare!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Oscileaza si merge si ea acolo unde ii este mai bine si mai cald. Si tie, o seara frumoasa!

| Neuronul a răspuns:

O persoană care este sceptică este o persoană care în primul rând nu are încredere în sine însăşi.
Îţi era frică să o pierzi pentru că nu ştiai cum să o ţii aproape.
Lasă întrebările, detaşează-te de problema această şi încearcă să lucrezi mai mult la comportamentul tău şi la încrederea de sine.

| Valleria a răspuns:

Dupa ce am citit '' am dat de citeva ori in ea'', nu am vrut sa mai continui.

| Kirasha07 a răspuns:

Daca nu ai incredere in tine, O sa iti dai seama ca ai gresit grav, dupa ce o pierzi cu adevarat. Oricum acum degeaba o sa citesti asta pentru ca pana maine uiti si revii la comportamentul tau. Asa am fost si eu ca tine mai acum ceva timp si exact asta mi s-a intamplat si mie. Se ruga de mine sa ne impacam si eu nimic, si cand am pierdut-o cu adevarat mi-am dat seama cat de idiot am fost si cat de prost ca nu am avut incredere in ea si dupa inca 4 ani tot imi aduc aminte si cad pe ganduri pentru ca am fost atat de fraier. Sper sa te schimbi si sa nu faci ca mine. Succes.