| rasplatitacupuncte a întrebat:

Ce sa fac daca imi visez iubitul si niciodata n u l-am  vazut

Răspuns Câştigător
| mimikafrumusika a răspuns:

Teoretic e imposibil sa visezi o persoana pe care nu ai vazut o. Poate e un baiat care l ai intalnit pe strada sau undeva dar el existawinking

3 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

Sa astepti sa il intalnesti! sau sa iti gasesti un iubit asa o sa dispara cel din vis...bafta!

| Invatatoru a răspuns:

Cautal ...sau culcate cu altu.ca te cauta el dupa

| rasplatitacupuncte explică:

Nul stiu nu am pus mina pe el dar numai in vis  cind vad un film sau un baiea asemsanator nu mai pot si nu glumiti