| galacticmauve1 a întrebat:

Ce sa fac daca nu sunt sigura ce simt pentru un baiat?
Mentionez ca este mai mare cu un an decat mine si are prietena,nu ne cunoastem, poate doar din vedere.
Totusi am impresia ca-l iubesc.
Ce sa fac? Am sanse?
Sau trebuie sa il uit?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, iti cauti norocul in alta parte, mai ales ca el este deja al alteia.
Bunul simt ar trebui sa-ti spuna ca, nu-i frumos sa te bagi intr-o relatie!
Nu cred ca ai sanse, dar nici moralitate nu pare ca ai, atata vreme cat incerci sa distrugi o relatie de cuplu existenta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti ''norocul'' in alta parte alaturi de un baiat liber. Niciodata sa nu-ti cladesti fericirea ta, pe nefericirea alteia. Sa ai succes!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai cum sa il iubesti asa din vedere fara macar sa va sarutati, mangaiati.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu confunda asa zisa iubire cu atractia fizica. Daca abia il cunosti din vedere cum sa-l iubesti? El probabil nici nu stie ca existi pe aceasta planeta mirobolanta.

| Elena9328 a răspuns:

Nu ți clădi fericirea, pe nefericirea alteia, căci nu va tine!