| darkknight9 a întrebat:

Credeti ca am sanse sa fiu cu un baiat mai mare decat mine cu 4 ani? eu sunt in clasa a 9-a iar el in primul an de facultate. ce parere aveti?(mentionez ca nu ne cunoastem dar ne stim din vedere si mie imi place de el de vreun an si un pic). mersi

6 răspunsuri:
| marialungu a răspuns:

Depinde de el, daca il vrei cu adevarat fa tu primul pas, 4 ani nu i chiar o diferenta asa de mare dar daca esti seducatoare si esti tu o sa l cuceresti, bafta

| Azµre a răspuns:

Depinde acum sa te placa si el pe tine... din priviri nu prea iti poti da seama, poate doar te admira si nimic mai mult poate avea o prietena deja... e destul de complicat.

| Stassy a răspuns:

Ba sa stii ca eu is intra 6 si am fost cu unu de la facultatelaughing SERIOS! da' n'o rezistat iti dai seama....deci nici cu tine nu cred ca o sa mearga./.big grin sau stiu eu?:

| BEmanuel87 a răspuns:

Faptul ca te stie si el din vedere nu e o garantie ca si el te place. Dar sanse sa fii cu el, daca ii place si lui de tine, ai avea. Depinde daca ii plac minorele - sau tu in mod special.

| MARgOSHA a răspuns:

Staruie si totul va fi bine...doar daca vei dori si te vei starui totul va fi super.staruiete

| zdruncinel a răspuns:

Dragostea nu are varsta!