| alynutza_4669 a întrebat:

Ce sa fac daca prietena mea este cu baiatul pe care il ador? vreau sal cuceresc... spuneti-mi si mie ca voi sunteti expertii...multumesc.cel mai bun raspuns are funda+vot!
Ai un raspuns pentru alynutza?

1 răspuns:
| didiDia a răspuns:

Stiu ca nu asta iti doresti sa citesti, dar nu pot sa te mint. Eu cred ca degeaba il adori tu daca el are ochi doar pentru alte fete. Iar daca prietena ta are o relatie cu el, ai un motiv in plus pentru a-ti vedea de treaba si a-ti lua gandul de la el. Daca vei incerca sa-i desparti, ai doua variante posibile:
1. sa nu reusesti, sa suferi si sa-ti pierzi prietena din cauza prostiei pe care ai facut-o
2. sa reusesti, posibil sa fii o perioada cu el, dar sa strici prietenia cu acea fata si oricum sa te desparti pana la urma de baiatul asta
In concluzie, pentru ce atata bataie de cap? E plina lumea de baieti. Cauta-ti altul liber pe care sa nu-l placa si alta prietena de-a ta. Serios, nu-i in regula sa va placa la doua fete de acelasi baiat, oricat de grozav ar fi el. Succes!