| Faust144 a întrebat:

Ce sa fac intr-o relatie ca baiat? cum trebuie sa ma comport cu o fata si ce activitati sa fac impreuna cu ea si ce sa comunic cu ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand gasesti fata potrivita intrebarile astea nu-si au rostul si totul vine de la sine, o sa ajungeti sa dezbateti cate 5 subiecte de-odata si o sa va mai apucati de inca 3 pentru ca pur si simplu va simtiti bine impreuna si sunteti pe aceiasi lungime de unda. La fel si cu activitatile si timpul petrecut impreuna. Daca va potriviti o sa va completati natural si spontan.happy

| Faust144 explică (pentru anonim_4396):

happy Corectwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Faust144):

Succes.tongue

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| methodmen a răspuns:

Cand vei capata experienta, vei sti ce sa faci.