| my_8716 a întrebat:

Ce sa fac ma simt singura chiar daca am prieten ma simt cu moralul la pamant sadma simt singura ...ma simt neimportanata ce as putea sa fac sa nu ma mai simt asa sad

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna.Asta e o criza adolescentina.Incearca sa iesi in parc, sa te duci si sa te plimbi cu prietenul, sa iesiti la o inghetata, un strand, sa va duceti undeva la un picnic, sa mai iesi si cu prietenii, bucura-te de lucrurile marunte care ti le ofera viata, pentru ca este foarte scurta.Pa,pa.

3 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Asta depinde doar de tine.Incearca sa-ti ridici moralul singura.Sau apeleaza la prietenul tau si spune-i ca te simti singura si o sa te ajute.

| pacalici a răspuns:

Poate nu-l iubesti sau daca al iubesti ancercati si voi lucruri noi ca de exemplu daca faceti sex faceti si voi ce nati mai facut pana acum. Sper sa te ajute intrebarea mea.

| vasiledumitru a răspuns:

Nu te mai gandi la lucrurile care te supara, nu esti singura ai pe ingerasul pazitor care te apara, insa el poate sa departat un pic de tine ca l-ai suparat, ai uitat de el, mai cheama-l un pic la tine sa te ocroteasca.
Esti importanta daca altii te considera importanta, daca altii se bucura de ajutorul tau, la fel ca apa, si apa e importanta deoarece fara ea nu putem trai, asa si tu esti importanta pentru ca ajuti pe alti, ai prieten.
Nu ii spunem la apa ca nu putem fara ea, insa o bem, ne folosim de ea, asa si cu tine nu ti se spune in fiecare zi ca esti importanta dar ti se da importanta, si daca nu ti se da importanta atunci munceste ca sa ti se dea importanta, si cele mai importante persoane is acele care sunt discrete, care usor ajuta pe altii fara sa se faleasca cu ce au facut, si acele persoane sunt cele mai iubite, de exemplu cum e Zidane, mare fotbalist, e iubit pentru ca ajuta pe altii si e discret.