| kyro123 a întrebat:

Deci cum sa incep... o tipa s-a tot dat la mine si a incercat sa faca o "chimie" intre noi. Toti eu nu simt nimic pentru ea. Ei problema e ca "colegele ei" incearca sa-mi aduca moralul la pamant ceea ce e foarte greu....Cum as putea sa o abordez sa inceteze cu chestiile astea "tampesti"! Funda

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Buna! Poti sa fi direct si sa te duci la ea sa-i spui ca nu o placi si sa termine cu prostiile sau poti sa ii spui ca este frumoasa dar aveti caractere diferite si ca nu va potriviti poti sa ii spui ca tu placi deja pe altcineva, ca nu are rost sa mai incerce nimic, ii poti spune ca daca vrea puteti ramane amici dar niciodata nu va fi mai mult de o simpla amicitie, poti sa incepi cu varianta a doua si daca nu intelege fi mai direct si spune-i sa te lase in pace ca nu vrei sa ajungeti la certuri din cauza unei prosti. Mult noroc

1 răspuns:
| DNSK a răspuns:

De fapt e fizica. in fizica e forta de atractie