| Dhsbsydbdbdh a întrebat:

Ce sa fac sa rezist mai mult de 10 minute la un act sexual?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz sa stii ca te plangi fara rost. Durata unui sex normal este cuprins intre minim 3-4 minute si maxim 7-8 minute. In cazul ca ai timp incearca un al doilea si al treilea sex si vei constata ca acestea vor deveni tot mai lungi de ordinul a zeci de minute.Sa incerci intotdeauna sa-i provoci cu orice pret placerea finala iubitei tale. Cel mai frustrant pentru o femeie este sa se considere folosita fara ca ea sa fie satisfacuta/multumita.

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Iei Viagra, te gandesti la ceva urat in timpul actului, incetinesti sau iei o scurta ''pauza'' atunci cand simti ca e aproape sa iti vina.

| Jameson a răspuns:

Sa faci pe reprize.

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Banuiesc ca esti la inceputul vietii sexuale.
Incerca in timpul actului, cat simti ca iti vine sa ejaculezi, sa te opresti un pic catvea minute ( sa o saruti pe partenera, sa o mangai), apoi continua.
Ai nevoie de practica, atat tot.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-am lasat mai multe raspunsuri.Imi raspunzi cinstit atat mie cat si celorlalti respondenti? Cat ai reusit cel mai mult sa rezisti pana in prezent din momentul inceperii penetrarii si inceperea ejacularii? Intrebarea este pusa la modul serios.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru o durata mai mare a actului sexual este bine sa schimbati pozitiile in care faceti sex.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

In primul rand, sa mai cresti. Dupa te intorci si daca manifesti aceleasi simptome mai discutam.

| fqwaf a răspuns:

Exista anumite spreiuri cu care sa iti dai pe penis si astfel o sa rezisti mai mult.