| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Ce sa fac sa scap de ejacularea precoce? Am facut doar de 3 ori sex normal iar de 2 ori mi s-a facut oral. Rezist un minut, in cele mai bune cazuri două. O sa ziceti ca din cauza lipsei de experienta si ca trebuie sa imi fac iubita. Pai ce fata credeti ca ar sta cu un baiat care termina intr-un minut si o lasa pe ea nesatisfacuta? Iar pe langa defectul asta mai sunt si timid si nici cel mai frumos nu sunt... Ce sa fac sa scap de problema asta? Exista vreo clema sau pastila ceva? Voi ce ati facut? Ca multi baieti au trecut prin asta.

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Foloseste un spary pentru ejaculare precoce, apoi cu timpul o sa iti revii, dar ala te ajuta f mult.Este unu STUD 100 se numea, garantat te ajuta, nu-ti face nimic rau.Sint si creme, dar spray este mai bun.

Pilule nu prea sunt, alea is pentru erectie, pentru ejaculare asta functioneaza f bine.Am 2 amici care au folosit, chiar eu am cumparat pentru ei, is mai de astia fara conturi online, nu stiu de sexshop, le este rusine bla bla.
Dupa stii ce au spus? unu, dupa ce a facut vreo 30 de minute, nevastasa zice ce s-a intamplat cu tine laughing alantu zice wow a mers brici laughing
Foloseste ca nu-i nimic rau.Doara sa citesti instructiunile si sa dai cat zic aia acolo, aia e tot.

| Willis a răspuns:

Masturbare înainte cu o oră, ai încercat?

| antrebarisiraspunsuri explică (pentru Willis):

Da, degeaba.

| Willis a răspuns (pentru antrebarisiraspunsuri):

Atunci înainte cu jumătate de oră.
La scurtarea timpului, trebuie să aibă efect. Al doilea număr trebuie să îți vină mai greu, cu siguranță

| mdc98 a răspuns:

Sa renunti la porno

| flynn01 a răspuns:

Există unguente pentru așa ceva, mentolul e baza, dar eu zic că o sa ajungi să te obișnuiești la un moment dat cu asta, e vorba și de sensibilitatea pe care o ai.
Eu dacă sunt puțin beat, păi cam durează ceva timp pană ajung la sfarșitul actului sexual, poți încerca.