| Mikkaa a întrebat:

Ce sa faci ca el sa te iubeasca?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Daca ar exista o reteta anume pentru asa ceva, planeta asta ar fi locuita doar de oameni fericiti, ar fi Raiul pe Pamant!
Iubirea nu este conditionata decat de, prezenta a doi oameni, unul in viata celuilalt, de un flux continuu de daruire si acceptare. Nu e un scenariu regizat, nu e un produs pe care poti sa-l confectiona, si nici o reactie pe care o poti provoca. E un SENTIMENT care poate sa apara, sau nu!
Astfel ca, tie nu iti ramana decat sa existi in mod firesc, sincer, daruind cu riscul de a nu primi nimic in schimb.

11 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Îl iubești și te va iubi înapoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există o formulă pentru asta, altfel viața ar fi prea previzibilă.
Ideea e că trebuie să îl respecți și el să vadă asta, să știi să te porți în funcție de nevoile lui. Dar e relativ de la persoană la persoană.

Răspuns utilizator avertizat
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Orice barbat se cucereste prin urmatoarele:
- Vrei sa vi la mine acasa si sa ne "jucam" XXX merge garantat fara glumawinking

| beautifullie a răspuns:

Dragostea nu se impune. deci doar iubeste-l

| SladeWilson a răspuns:

Da-i multa atentie.

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Nu potis a obligi pe nimeni sa te iubeasca c sila daca nu te iubeste nu te iubeste si gata. papa te pup:*

| LoveYourEyes a răspuns:

Pai..atragei atentia, vorbeste cu el, invita-l undeva, faceti glume impreuna chesti, chesti...

| PoliTmFan a răspuns:

Acordai mai multa atentie blushing happy

| Kinezuu a răspuns:

Nimic

| Mikkaa explică:

Mersiii mult.