| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti faci prietena sa te iubeasca

Răspuns Câştigător
| Elena0210 a răspuns:

Apropo daca iti vei face prietenasa te iubesca zi-mi si mie cum ai facut asta

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ti-o faci intr-adevar prietena, nu doar simpla cunostinta!

| Elena0210 a răspuns:

Nu poti obliga pe cineva sa te iubesca! nu cred ca poti face pe cineva sa te iubeasca... dar trebuie sa tei arti acelei pers ca tii la ea si e imposibil sa nu tina si ea la tine dar de la "a tine la cineva si "a iubi" e ceva drum...bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci gesturi frumoase pentru ea. ii arati afectivitatea interesul fata de ea. ii arati ca pentru tine ea este singura.ca o apreciezi pentru ce este ea si nu pentru fizicul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine imi zice cum sa imi fac o prietena

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii spui ca e cea mai sexy fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sai atragi mai multa atentie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lory... fara suparare dar imi pare ca te dai prea inteligenta fata de alte persoane, care din cate se observa sunt la inceput cu aceste lucruri, trebuie sa ii intelegem si in acelasi timp sa ii ajutam si sa le oferim un mic ajutor ca, la randul nostru si noi am fost in situatia lor si pe de alta parte, mai treci pe la scoalawinking
Cum a spus si "Anonim":"Faci gesturi frumoase pentru ea, ii arati afectivitatea interesul fata de ea, ii arati ca pentru tine ea este singura, ca o apreciezi pentru ce este ea si nu pentru fizicul ei"a ziso foarte bine fata de tine cica: "nu poti face pe cineva sa te iubeasca", iar apoi spui ca trebuie sa arati cum tii la ea si e imposibil sa nu arate ca tine si ea la tine, oricum balbaiala...Multa bafta. care vreti discutii si alte alea ma gasitzi pe mess edie_guerrero_daniel@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cu adevaRAt tIne la Tn... Te iubeste oricum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca este impreuna cu tine, deja te iubeste. Daca este doar o prietena ce ai cunoscut-o acum 2 saptamani si vrei sa o cuceresti trebuie sa o faci sa rada, sa fii mereu in centrul atentiei ei si intr-un final sa ii spui ca o iubesti.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! am si eu o problema cu prietena mea si as vrea sa ma ajutati daca se poate.sunt cu ea de 5 luni si in tot acest timp nu a vrut sa facem deloc sex dar totusi am prins-o ca se masturba cu un dildo. voi ce parere aveti? oare nu ma iubeste?