| Dennis123 a întrebat:

Cum sa faci o fata sa te iubeasca?

4 răspunsuri:
| Miley a răspuns:

Fi dragut cu ea,ajut-o,sa o aperi, vorbesti mai mult cu ea.
PSS:doar incearca, daca nu ai sanse fata nu o sa te placa daca insisti.

| Galiutza a răspuns:

Nu poti sa o faci sa te iubeasca daca nu vrea,sau daca iubeste pe altul,dar daca poate sa fii deschis cu ea,sa ii atragi multa atentie,sa vb cu ea cum ii place ei, sa o alinti, mai intii sa ii fii prieten si apoi ea se va indragosti de tine 100%. Bafta :*

| Ralucarrie a răspuns:

Fii u insuti si nu incerca sa.cum sa iti spun? sa o freci la cap...adica spune-mi ce simti pentru ea si poate cine stie va incepe sa te priveasca si ea intr-o noua lumina,apoi cu gesturi micute ca priviri pe ascuns pe care ea le surprinde si incepe sa roseasca, sa o ajuti cand are nevoie,sa o conduci acasa,gesturi micute, numai sa nu stai mereu pe capul ei. Poate atunci ea iti va simti lipsa si va ajunge chiar ea sa te caute, important e sa fii INSUTI!

| DarkReaperofBlueDead a răspuns:

Parerea mea e sa fi sincer cu ea, sa ai rabdare referindu-ma la faptul sa nu te repezi si s-o ajuti la nevoie.