| danuzav a întrebat:

Cum sa faci sa te iubeasca o fata

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Taci din gura si fii om bun caci dumnezeu iti va da cand iti va veni vremea

8 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Iubirea nu are legiwinking Iubirea vine de la sine. Nu trebuie programat nimic.

| adrianajollie a răspuns:

Pai trebui sa fii ingrijit sa vb frumos... sa stii sa te mai si impui... sa pari cel putin fitos daca nu esti tongue d astea

| Andreea_1440 a răspuns:

Pai dragoste cu forta nu se poate asta e clar nu stiu ar trebuie sa vb cu ea sa incerci sa fiti amici si nah daca si ei ii place de tine poate in timp sa sa fie ceva frumos daca nu nah alta

| denysame a răspuns:

Trebuie so cuceresti. Dar daca ea nu simte nici macar 01% atrasa de tine nu mai incerca, ca incerci degeaba. dar si ea e atrasa de tine incerca so cuceresti

| kittysor a răspuns:

Simplu
ai money, I love you happy ---- glumesc!
e destul de complicat crede-ma!
fetele prin esenta lor sunt foarte complicate, cu multe idei, pretentii, fite! Azi vor una, maine se sucesc si vor altceva... s. a. m. d
Eu zic sa nu te stresezi ca n-are rost! Care va fi a ta vine ea singura la tine nu trebuie sa o faci tu sa te iubeasca!

bafta

| Tzoulia a răspuns:

Poi trebuie sa fii romantic, sa ii daruiesti flori, sa o inviti in oras, sa ii faci o cina romantica...etc...bafta

| hannahmileyjustinbieber a răspuns:

Am obs ceva ca fetelor le plac baetii mai mai maridecat ele cu 1 2 chiar 3 ani fetele care au breton plac baieti care n-au iar cele care n-au plac betii care au bretonas nu dita mai bretonul