| anaMmaria a întrebat:

Deci te indragostesti de o vedeta...ce faci ca sa scapi?rolling on the floorlaughing

16 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Te maturizezi.

| mona a răspuns:

,,indragosteala,,asta va trece de la sine mai ales atunci cand realizezi ca nu ai nicio sansa cu vedeta respectiva

Răspuns utilizator avertizat
| GuitarFly a răspuns:

Tu de ce vedeta te-ai indragostit? laughing

| AlexAleex a răspuns:

Trezeste-te la realitate.

| Destyny a răspuns:

Fara suparare dar, cati ani ai? Totusi...
Cea mai buna solutie e sa gasesi o persoana normala ca sa scapi de acei fluturasi...

| AnonimulxD112 a răspuns:

Casti ochii cat cepele si te trezesti la realitate.
Vei uita cu timpul daca nu mai urmaresti activitatea vedetei respective.

| ElenaSA a răspuns:

Am intalnit pe cineva care era in aceasta situatie.Era aproape de patologic.Stabilesti legatura dintre viata reala si cea mediatizata, sa zic asa.

| Grimmjow69 a răspuns:

Te indragostesti de o persoana normala.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să scapi de vedetă? laughing

| anaMmaria explică (pentru anonim_4396):

Sa scapi de starea asta!straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru anaMmaria):

Caută-i defecte. laughing Dacă nu-i găsești... convinge-te singură că acesta o fi cel mai mare defect al vedetei... Știi? Lumea are nevoie de oameni normali. tongue

| anaMmaria explică (pentru anonim_4396):

Mda.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor serios? de cine te-ai indragostit?

| SmartLier a răspuns:

Stai cu persoanele care o urasc. smug