| Upz0r3 a întrebat:

Ce sa-i spun iubitei sa numai poata fi asa usor influentata de ce zic cei din jur de mine, de ea, de aman2. Ne intelegem foarte bine pana cand se baga cate una intre noi si chiar nu stiu ce sa-i mai spun sa numai asculte de parerile altora.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să discuți cu ea, vorbiți despre înțelegere și sinceritate, alte persoane nu au ce căuta între voi.

| Iulyana99 a răspuns:

Poti sa ii demonstrezi ca poate avea incredere in tine orice ar fi.