| Upz0r3 a întrebat:

Cum sa o fac pe iubita sa numai poate fi asa usor influentata de ce zic cei din jur de mine, de ea, de aman2(in general chestii gen: nu va potriviti). Ne intelegem foarte bine pana cand se baga cate una intre noi si chiar nu stiu ce sa-i mai spun sa numai asculte de parerile altora.

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Fa-o sa aleaga lumea sau tu!
Pana la urma gura lumii n-o poti inchide, iar din pacat este cea care face cel mai mult rau!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu are incredere in tine? Pentru ca daca ar avea, nu s-ar indoi de fiecare data. Vorbeste cu ea si intreab-o. Spune-i clar si sincer ca nu faci nimic, ca nu are de ce sa ii creada pe ceilalti, pentru ca in relatia asta sunteti doar voi, nu si ceilalti.

| Azre a răspuns:

Iarăși? nu te-ai săturat să postezi aceleași întrebări de 10 ori?
Nu ți-am mai zis vprbește cu ea despre problema asta!

| Upz0r3 explică (pentru Azre):

Pai..primesc mai multe raspunsuri cand o postez de mai multe ori.happy

| Oana92 a răspuns:

Eu zic ca si ea are ceva dubii, altfel nu ar asculta ce zic altii. Vorbeste cu ea si afla ce nu o multumeste in relatia voastra

| giucu a răspuns:

Pai nu i lasa sa stea in drumul catre relatia ta cu ea daca te iubeste si te cunoaste va stii ca nu e adevarat

| ionut671 a răspuns:

Dar nu trebuie sa ai spui tu chestiile astea ea trebuie sa inteleaga lucrurile astea si daca voi va simtiti bine impreuna nu cred ca ar trebui sa sculte de altcineva parerea mea.

| onutsaaa a răspuns:

Pai,tu trebuie sa ii explici ca lumea e rea si vrea sa va desparta. Oricum stai linistit ca daca te iubeste nu va tine cont de parerea celor din jur!

| IonutCostinBancila a răspuns:

Futo si dupa teasculta fundita :XD?