| Upz0r3 a întrebat:

Cum sa o fac pe iubita sa numai poate fi asa usor influentata de ce zic cei din jur de mine,de ea, de aman2. Ne intelegem foarte bine pana cand se baga cate o ****** intre noi si chiar nu stiu ce sa-i spun sa numai asculte de gura lumii.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

E a 10 întrebare, omule, vorbește cu ea despre treaba asta, de aia sunteți un cuplu!

| Keith a răspuns:

Trebuie sa aiba incredere in tine daca te iubeste,si sa nu o intereseze gura lumii,pentru ca ea traieste cu tine nu cu lumea,atata timp cat vorbele lumii sunt nefondate n-ar trebui sa o intereseze, vorbeste cu ea serios despre aceste lucruri, dovedeste-i ca nu e adevarat, daca nu te crede, spune-i clar ca atata timp cat se bazeaza pe vorbe si nu pe fapte nu are de ce sa te acuze.Bafta!