| Upz0r3 a întrebat:

Cum sa o fac pe iubita sa numai poate fi asa usor influentata de ce zic cei din jur de mine, de ea, de aman2. Ne intelegem foarte bine pana cand se baga cate una intre noi si chiar nu stiu ce sa-i mai spun sa numai asculte de parerile altora.

10 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Din pacate nu poti sa faci nimic altceva decat sa discutati sa argumentati si cam atat daca ea continua astfel inseamna ca mai devreme sau mai tarziu va veti desparti..nu sunteti o echipa

| PlayWithMe a răspuns:

Nu ai cum sa o convingi sa nu mai asculte gura lumii, eu am avut probleme de genul asta, nu se pot rezolva niciodata, sfatul meu chiar daca este destul de greu, incearca sa nu mai pui atat de mult suflet, pentru ca astfel de persoane nu iti aduc decat paguba, spre exemplu despre mine se spunea ca nu stau doar cu o fata si a crezut ce spuneau altii si s-a dus relatia, mai bine cauti o persoana normala.

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca tu esti tare dorit si de alte fete. Trebuie sa accepti si partea mai putin frumoasa a celebritatii.

| Upz0r3 explică (pentru neutrino):

Da...faza e ca inainte sa fim impreuna ma intelegeam bine cu toata lumea...de cand sunt cu ea happy

| Azµre a răspuns:

Să vorbești cu ea omule! Aia să faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E proasta iubita ta daca asculta de parerile celorlalti. Relatia este numai intre voi doi si numai pe voi doi va priveste ce faceti. Nu are nimeni dreptul sa se bage intre voi, nu-i fte grija si daca tine la tine si ii pasa de relatie atunci nu ar trebui sa-i pese de parerile din jur.

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Asta nu cred ca se numeste relatie sad ea are incredere in cei din jur mai mult decat are in tine

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

Te saftuiesc sa va lasati bagubasi din partea celor lati sa va continuati relatia dac sunteti daca nu inceracti sa va cuplati unu cu altu pentru ca asata inseman k va placeti unul pe altul lasti pe cei din jur facetile in ciuda

| Luciannnn a răspuns:

Nu va rezista relatia daca va certati din orice prostie

| sarcadum a răspuns:

Eu zic sa stai mai mult de vorba cu ea, sa afle cum esti tu de fapt... dupa ce te va cunoaste(cu adevarat)nu va mai crede ce zic ceilalti.