| 196238923647207 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie idei ce cadou as putea sa ii cumpar iubitului meu?

Răspuns Câştigător
| madalina246 a răspuns:

Bunaa..pai poti sa ii cumperi ceva frumos cu voi doi adica faci o poza cu am2 si o pui intr-o rama sau o perna cu poza voastra pe ea sau ceva cu te iubesc muult. Poti chiar sa ii cumperi si un ceas, haine sau ceva ce crezi ca e frumos cu voi 2.
Sper ca te-am ajutatlove struck!

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

TPU nu stie ce ii place prietenului tau, doar tu stii. pune-ti creierul la prajeala si gaseste ceva.

de ce a devenit sexul mai usor de facut decat gasirea unui cadou mai de doamne ajuta? of of.

| AlexAleex a răspuns:

Tu stii ce ii place prietenului tau.

| LordCroft a răspuns:

O gonflabila laughing laughing

| InaMada a răspuns:

Ceas